O firmie (Jędrzej Poznański)

 

Zakład stolarski który prowadzę założyłem w 1992 roku. Początkowo wyłącznie sam, zajmowałem się montażami, jednak w miarę upływu czasu i inwestowania w maszyny zmieniał się rodzaj świadczonych usług. Stopniowo zatrudniałem kolejnych pracowników. Z czasem wyspecjalizowaliśmy się w produkcji mebli na wymiar, a po paru latach poszerzyłem ofertę o drzwi (zewnętrzne i wewnętrzne) oraz schody.

Obecnie posiadam nowoczesny zakład, wyposażony w doskonałe maszyny i urządzenia stolarskie. Zarówno przy produkcji schodów jak i mebli wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie oraz obrabiarki numeryczne, które nawet przy jednostkowych zamówieniach zapewniają najwyższą jakość i dokładność obróbki.

 
Nakłady na inwestycje, które mają na celu wykonanie wyrobu o najwyższej jakości, świadczą o chęci sprostowania wysokim standardom, a nie szybkiemu zyskowi.


Naszą ofertę kieruję do osób oczekujących usług na wysokim poziomie. Ceniących solidność i słowność w stosunkach handlowych. Moim zdaniem usługi należy traktować jako składową kilku czynników i jednakowo ważne jak wygląd zewnętrzny produktu jest terminowość wykonania zlecenia, trwałość produktu oraz gwarancja jakiej udziela firma (do 5 lat) i jak reaguje na reklamacje.

Staramy się nie zaniedbać niczego co mogłoby zepsuć poczucie zadowolenia naszych klientów. Dlatego mam wielką satysfakcję że dzięki Państwa zaufaniu mój zakład przez tak wiele lat świadczy usługi i ciągle pozyskuję nowych klientów.

Moim głównym surowcem jest drewno i z niego powstają niepowtarzalne wyroby najwyższej klasy, które są synonimem prestiżu ich posiadaczy i wyróżniają się w zalewie wielkoprzemysłowej produkcji.