Kuchnie

Zadzwoń:607 412 987

ZOBACZ NASZE REALIZACJE:
KUCHNIE Z DREWNA  -  KUCHNIE Z PŁYTY

---

Od samego początku działalności nasza firma zajmowała się produkcją mebli kuchennych na wymiar. Wiele lat doświadczeń spowodowało, że posiadamy całą gamę realizacji w różnych stylach i układach, a kwestie techniczne, takie jak okucia i stosowane materiały doprowadziliśmy do perfekcji.

Specjalnością naszej firmy są meble z drewna gdzie wszystkie zewnętrzne części są drewniane (nie tylko drzwi). W standardzie stosujemy okucia renomowanych firm, co zapewnia długoletnią bezawaryjność.

W zakres usługi wchodzi bezpłatne wykonanie koncepcji i kosztorysu. Następnie powstaje projekt i wizualizacja. Po uzyskaniu akceptacji wykonujemy meble i dokonujemy montażu.

Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy oraz style, tak aby każdorazowo móc zadowolić naszych Klientów.

Czy wiesz, że ... ?
  • W kuchni bardzo ważną rolę grają okucia. Zastosowanie sprawdzonych okuć wysokiej jakości sprawia, że meble są praktyczne i trwałe, zapewniając sprawne funkcjonowanie przez lata. Zapewniamy doradztwo w wyborze odpowiednich akcesoriów meblowych dostosowując je do wymagań klienta.
  • Kuchnie z płyty, to nie tylko meble laminowane. Oferujemy również fronty z lakierowanej płyty MDF, zarówno w wysokim połysku, jak i w macie. Dzięki wykorzystaniu obrabiarek numerycznych możemy zaoferować fronty frezowane, które po lakierowaniu na kolory kryjące (np. biały) wizualnie nie odbiegają od mebli drewnianych.