Drzwi

Zadzwoń:607 412 987

ZOBACZ NASZE REALIZACJE:
DRZWI ZEWNĘTRZNE  -  DRZWI WEWNĘTRZNE

---

Drzwi zewnętrzne (wejściowe) produkujemy z drewna klejonego warstwowo z płycinami poszytymi sklejką wodoodporną. Standardowo profil obwiedniowy posiada podwójną uszczelkę co zapewnia wysoką szczelność.

Zastosowane okucia są sprawdzonymi konstrukcjami o wysokiej wytrzymałości renomowanych firm. Kładziemy nacisk na standaryzację okuć co daje możliwość wymiany na nowe nawet po wielu latach, oraz na konstrukcję umożliwiającą regulację wszystkich podzespołów. Na życzenie stosujemy wersje okuć i szklenia zapewniającą wysoką odporność na włamania.

Drzwi wewnętrzne produkujemy z litego drewna klejonego. Na wyraźne życzenie klienta wykonujemy drzwi z elementami z płyt wiórowych i MDF. 

Standardowo profil obwiedniowy posiada uszczelkę co zapewnia wysoką szczelność i cichą pracę. Zastosowane okucia są sprawdzonymi konstrukcjami o wysokiej wytrzymałości renomowanych firm. Kładziemy nacisk na standaryzację okuć co daje możliwość wymiany na nowe nawet po wielu latach, oraz na konstrukcję umożliwiającą regulację wszystkich podzespołów.

Czy wiesz, że ... ?
  • Wiele drzwi sprzedawanych w sklepach jako drewniane w rzeczywistości wykonanych jest w całości z płyt drewnopochodnych pokrytych jedynie cienką warstwą okleiny naturalnej. W naszej firmie oferujemy drzwi z drewna litego w których na wyraźne życzenie klienta możemy zastosować elementy z płyt w celu obniżenia kosztów, jednak zawsze o tym informujemy, a konstrukcja nośna zawsze wykonywana jest z drewna.